На відеострімінгах вийшло кілька цікавих новинок, присвячених музиці. Мова не йде про художні фільми, документалістика знову в тренді:

«Мистецтво звуку з Марком Ронсоном»

Лауреат премій «Оскар» і «Ґреммі» Марк Ронсон говорить із продюсерами та музикантами про технології, що змінили сучасну музику. Про те, як знайти ідеальне звучання розповідають Елтон Джон, Пол Маккартні, Charli XCX, Santigold та інші зірки. Поки вийшов лише перший сезон, кожна серія присвячена конкретному музичному явищу чи інструменту.

«Нерозказана історія попмузики»

Документальний серіал від Netflix розповідає історію виникнення нових жанрів в попмузиці. Кожна серія присвячена конкретному феномену: шведському музичному «диву», брит-попу, музиці протесту тощо.

«Музична скринька»

Це фільм про «найгірший фестиваль в історії» — «Вудсток 99». Концерт, присвячений 30-річчю фестивалю планувався як «свято єднання». Але свято перетворилось на справжній безлад: масові погроми, грабежі, низка зґвалтувань та насильства. Натовп просто шаленів, організатори виявилися безсилі. Про «дні, коли померла музика» знятий вже не один фільм, але питання залишаються. Режисери «Музичної шкатулки» спробували на них відповісти за допомогою хедлайнерів та організаторів фесту.