Треки мають з’явитися на сайті Abba Voyage вже сьогодні.

Гурт АВВА повертається після 39 років мовчання. Наступного року відбудеться світовий тур із так званими ABBA-тарами. Тобто голограмами легендарної четвірки. Учасникам групи зараз вже за сімдесят, але їх аватари будуть виглядати значно молодшими. Такими, якими артистів запам’ятали у 70-х. Під час туру прозвучать відомі хіти й нові пісні. Обіцяють до п’яти прем’єр. Два перших треки група має презентувати вже цього четверга на сайті Abba Voyage.

Ми не збиралися разом в студії з початку вісімдесятих. І тепер стояли, дивилися один на одного, і вже через 15 секунд все повернулося. Це було неймовірно! Одна з нових пісень — поп мелодія, дуже танцювальна, інша — більш вічна, рефлексивна. Така скандинавська, сумна, але все одно щаслива, — розповів Бйорн Ульвеус, гітарист групи АВВА.

Всі ці роки більшість з четвірки  намагались підтримувати «фізичну форму». Так клавішник Бені Андерсон випускає диски зі своєю групою Benny Andersson Band,  надаючи перевагу скандинавському фолку. Гітарист Бйорн Ульвеус пише пісні та мюзикли,  продюсує молодих артистів. Вокалістка Агнета Фельтског  виступає з каверами. Всі ці роки не згадувала про творчість лише Анні-Фрід Лінгстад-Фредріксен. Анні вийшла заміж за принца Генріха фон Плауен і переїхала до Швейцарії. Протягом багатьох років княгиню в першу чергу цікавила благодійність, і вже в останню — музика. Але, здається, все змінилося. Але чи на краще? Свій вердикт ви зможете винести вже на цьому тижні, відразу після появи в Мережі нових пісень.