Вже днями стартує легендарний фестиваль. Цього разу він пройде на Арабатській стрілці. Для тих, хто планує яскраво зустріти оксамитовий сезон «Музичний бізнес» склав невеликий гід по Koktebel Jazz Festival.

КОЛИ ПРОЙДЕ:

З 29 серпня по 5 вересня. Саме «джазові дні» заплановані на 2 — 5 вересня.

ДЕ ПРОЙДЕ:

Арабатська стрілка (Херсонська область), село Щасливцеве. Організатори попереджають, що цього разу не планується наметового містечка. Тож зупинитися можна в численних хостелах курортного селища (ціни за ліжко-місце стартують від 100 гривень) або поставити намет на узбережжі. На Арабатці «дикі туристи» — це нормально. Як, свого часу це було нормою і для Коктебелю.

ЩО ЦІКАВОГО У ПРОГРАМІ?

Фестиваль оновив формат. На узбережжі буде працювати 7 творчих резиденцій: для художників, для шанувальників експериментальної музики, для джазових музикантів, дитяча резиденція тощо.

Крім резиденцій буде облаштовано три сцени: Nu Stage, Jazz & Blues Cafe й Open Stage. Повний лайн-ап дивиться на сайті фестивалю: http://qr-module.com.ua/Documents/GetInfoByFest?qr=1679091C5A880FAF6FB5E6087EB1B2DC.

НАВІЩО ТУДИ ЇХАТИ:

По-перше, через природу Арабатської стрілки. Вона не менш контрастна і парадоксальна, ніж у Криму. Гаразд, менш контрастна. Вікових сосен ви там точно не зустрінете. Але випалений сонцем степ у поєднанні з морським прибоєм —  це чарівно. Так само як і  гарячі джерела, рожеві озера і браконьєри на креветок, що постають на шляху однаково раптово. Простіше кажучи, за дикою романтикою — це завжди на Арабатку.

По-друге, власне заради джазу. Організатори не полінувалися почитати коментарі на кшталт “на сучасному фестивалі не залишилося джазу» і мають намір довести зворотне.