З 2023 року Warner Music буде представляти весь каталог пісень Девіда Боуї. Мейджор вже представляє записи Боуї з 1968 по 1999 рік, а решту на даний час контролює Sony Music. Однак спадкоємці вирішили змінити лейбл та надати Warner права на більш пізні записи Боуї (2000-2016). Лейбл матиме право представляти каталог Боуї по всьому світу.

Вперше Warner взяв участь в роботі над записами Боуї у 2013 році, отримавши велику частину його каталогу внаслідок придбання EMI Parlophone, який був змушений продати Universal. Це була вдала угода, а недавня так і зовсім викликала ейфорію у керівництва мейджора.

Для мене неймовірна честь буті обраним розпорядником одного з найважливіших та динамічних колективів у сучасній культурі. Експерименти Боуї продовжують знаходити відгук у всьому світі, —прокоментував угоду  Макс Лузада, генеральний директор Warner Music по звукозапису.

Експерти музичної індустрії вважають, що історія з каталогом Боуї — яскравий приклад тенденції, коли суперзірки укладають угоди про передачу повних каталогів звукозаписів окремим великим  компаніям. Таким шляхом вже пішли Мадонна (її повний каталог Warner Music отримає у 2025 році), Aerosmith (записи Columbia / Sony Music перейдуть в Universal Music Group у 2022 році).