Громадська спілка «Автори та Видавці», акредитована організація колективного управління, затвердила попередні тарифи винагороди за публічне сповіщення музичних творів на радіо. На 2021 р. розмір винагороди становить 3 грн. 69 коп. за одну хвилину музики, що сповіщується в радіоефірі на території всіх областей країни. Проте цей тариф зменшується залежно від формату радіо. Щороку тариф збільшується або зменшується пропорційно зростанню або падінню доходів ринку радіореклами.

Попередні тарифи є фактично пропозицією сторони правовласників. Тепер почнеться процедура переговорів, де представники музичних правовласників і представники радіо спробують дійти згоди щодо плати за музику.

Нагадаємо, що переговори музичної індустрії й радіоіндустрії щодо використання фонограм і виконань завершились безрезультатно. Акредитована організація колективного управління в даній сфері, Український музичний альянс, звернулась до суду з позовом щодо встановлення тарифів.

МБ раніше писав про вартість музики на радіо й про соціологічне дослідження, що визначає цінність музики для радіоіндустрії.